info@osmanlikahvecisi.net

444 88 45

Ürün DetaylarıHAZIRLANIŞI

1 litre sütün tamamını bir tencereye boşaltınız. Ocağı kısık ateşe ayarlayıp üzerine alınız. Daha sonra 1 paket Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi sıcak çikolatasının tamamını yavaş yavaş sütün içerisine çırparak ilave ediniz. Kısık ateşte karıştırarak kaynama noktasına gelince ve kıvamına ulaşınca ocaktan alınız. Daha önceden ısıtmış olduğunuz fincanlara alıp servisini  gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde tüketmeye özen gösteriniz.
Bu ürünle ilgili onaylanmış yorum bulunamadı

Siz de görüşünüzü yazınGörüş yazabilmeniz için giriş yapılı olmanız gerekemktedir. Hesabınız mı yok? Buraya tıklayın ve hemen kaydolun!

Ürünü Puanlayın:

Kahvenizin tazeliğini korumak için kapalı kapta, serin ve kuru yerde, gün ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz.
KARGO İLE TESLİMAT
  • Antalya dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
  • 09:00 - 15:00 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir.
  • 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamakta, 100 TL ve altı siparişlerinizde ise 6,50 TL kargo bedeli faturanıza yansıtılmaktadır.
  • Siparişleriniz 1 ila 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. (Hafta sonu ve resmi tatiller teslimat süresine dahil değildir.)