info@osmanlikahvecisi.net

444 88 45

Ürün DetaylarıGörme Engelliler Hediye Kupa 34,90 TL

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi için Sırlı Seramik tarafından tasarlanan bu kupa, Braille Alfabesiyle hazırlanmış özel mesajları ve farklı renk seçenekleriyle Engelsiz Yaşama Destek için çok özel bir hediye alternatifi olarak öne çıkmaktadır.

Adet

Sepete Ekle

1 Adet

Favori Ekle

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi için Sırlı Seramik tarafından tasarlanan bu kupa, Braille Alfabesiyle hazırlanmış özel mesajları ve farklı renk seçenekleriyle Engelsiz Yaşama Destek için çok özel bir hediye alternatifi olarak öne çıkmaktadır.
 
“Seni Seviyorum”, “Gönül Gözüm” ve “Ruhuma Dokun” mesajlarının özel bir teknikle yazıldığı bu kupalar; sadelik ve estetiği bir arada sunmaktadır. Stoneware olarak üretilen ürün; kaliteli ham maddesi ve yüksek ısıda fırınlama yöntemi sayesinde sıcak-soğuk direnci yüksek, bulaşık makinasında yıkanabilir ve sağlamlığı ile uzun bir kullanım süresine sahiptir.
 

GÖRME ENGELLİLER HEDİYE KUPASI

Günümüzde çay ve kahve kupaları büyük bir önem kazanmış ve kişiselleştirilmiştir. Piyasada milyonlarca farklı yazı ve desene sahip örneği bulunan kupalar arasında, ürünümüz görme engelli kardeşlerimize özel tasarlanan ilk kupa olma özelliğine sahiptir. Altınokta Körler Derneği’nden yardım alınarak hazırlanan özel Braille mesajları, parmak ölçülerini geçmeyecek şekilde hesaplanarak kupaya işlenmiştir. 
 
Firmanın logosu da kabartma olarak işlendiği için dokunarak hissedilebilmektedir. Kupa için tasarlanan kulp, formu ve ölçüleri bakımından özel ölçülere sahiptir. İşaret ve baş parmak kıvrımları baz alınarak kulbun tam olarak kavranması sağlanmıştır. Kupanın sahip olduğu küçük yivler ve tabana doğru yuvarlaklaşarak incelen formu, estetik değerlerinin yanı sıra avuç içerisine tam olarak yerleşerek sahiplenme duygusunu da hissettirmektedir. Standart bir kahve içimi için uygun olup sıcak veya soğuk her türlü içecek için de kullanıma uygundur. 
 
Braille fincanı teknik özellikleri;
 
Boyu: 8 cm
Eni: 8,5 cm
 
İç Hacmi: 245 cc
Ağırlığı: 257 gr
 
Renkleri:
 
Turkuaz Yeşili
Ege Mavisi
Kırmızı
Mercan
Krem Bej
Bu ürünle ilgili onaylanmış yorum bulunamadı

Siz de görüşünüzü yazınGörüş yazabilmeniz için giriş yapılı olmanız gerekemktedir. Hesabınız mı yok? Buraya tıklayın ve hemen kaydolun!

Ürünü Puanlayın:

Serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.
KARGO İLE TESLİMAT
  • Antalya dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
  • 09:00 - 15:00 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir.
  • 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamakta, 100 TL ve altı siparişlerinizde ise 6,50 TL kargo bedeli faturanıza yansıtılmaktadır.
  • Siparişleriniz 1 ila 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. (Hafta sonu ve resmi tatiller teslimat süresine dahil değildir.)